Uroczyste pożegnanie ósmoklasistów
Dnia 26 czerwca 2025 r.odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych. W uroczystości wzięli udział tegoroczni absolwenci, grono pedagogiczne, rodzice uczniów oraz zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Część oficjalną uświetniło przemówienie Pani Dyrektor – Anny Dulat skierowane do uczniów, rodziców i nauczycieli. Następnie głos zabrali Pani burmistrz Marta…


