Pokaz udzielenia pierwszej pomocy przez uczniów Szkoły Podstawowej w Kargowej na 34. Finale WOŚP
Reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w 34. Finale WOŚP. Na scenie GCK, przed kargowską publicznością uczniowie zademonstrowali umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Trzecioklasiści przedstawiali ułożenie poszkodowanych w pozycji bocznej, uczniowie klasy 4a ćwiczyli resuscytację na fantomach, a pierwszaki z klasy 1b pierwszą pomoc ćwiczyli na swoich pluszowych maskotkach. Do udziału w pokazie ratowania życia…