Przedszkolny Turniej Literacki
3 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Przedszkolny Turniej Literacki. Udział w konkursie wzięły dzieci 6-letnie. „Zajączki”, „Słoneczka” oraz „Stokrotki” wykazały się bardzo dobrą znajomością 📖 literatury dziecięcej, postaci z bajek 🦸♀️🧚 oraz bajkowych rekwizytów 🎭✨ Wszyscy uczestnicy reprezentujący grupy otrzymali 📜 dyplomy oraz nagrody książkowe.👏 Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom☺️