Apel z okazji Świąt Majowych
29 kwietnia nr. w naszym przedszkolu odbył się uroczysty apel z okazji Świąt Majowych. Dzieci tego dnia ubrane były w strój galowy. Apel rozpoczęto wspólnym odśpiewaniem hymnu narodowego. Przedszkolaki zaprezentowały wiersze o tematyce patriotycznej, a także zaśpiewały piosenki o Polsce. Uroczystość ta na długo pozostanie w sercach naszych dzieci, które słowem i piosenką oddały szacunek…