Występ przedszkolaków podczas Dni Kargowej
Grupy przedszkolne „Zajączki” i „Słoneczka” wzięły udział w obchodach Dni Kargowej, prezentując piękny występ artystyczny.
Dzieci z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały swoje umiejętności, dostarczając publiczności wielu radości.
Serdeczne podziękowania kierujemy do pań, które przygotowały dzieci do występu – pani Ani Barwińskiej i pani Natalii Częścik za ich zaangażowanie i poświęcony czas.