Występ przedszkolaków podczas Dni Kargowej 

Grupy przedszkolne „Zajączki” i „Słoneczka” wzięły udział w obchodach Dni Kargowej, prezentując piękny występ artystyczny. 

Dzieci z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały swoje umiejętności, dostarczając publiczności wielu radości.

Serdeczne podziękowania kierujemy do pań, które przygotowały dzieci do występu – pani Ani Barwińskiej i pani Natalii Częścik za ich zaangażowanie i poświęcony czas.

Podobne wpisy