Wizyta straży pożarnej w grupie Żabki
Dzień Dziecka w grupie Żabki przebiegał pod hasłem „Zdrowo i wesoło”. Na dzieci czekało wiele atrakcji oraz mnóstwo radosnej zabawy.
Odwiedzili nas strażacy, którzy przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa, zorganizowali wodne zabawy oraz przejażdżkę wozem strażackim. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły również w zawodach sportowych.
Na zakończenie wszyscy mogli skosztować zdrowego, owocowego poczęstunku. Był to dzień pełen uśmiechu, pozytywnej energii i świetnej zabawy.
Serdecznie dziękujemy strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Smolnie Wielkim oraz Panu Dawidowi Gąsiorowskiemu – zawodowemu strażakowi z jednostki w Sulechowie – za miłe spotkanie, poświęcony czas i niezapomniane atrakcje!