Noc w szkole klasy 2c

Wiele osób zastanawia się, jak nocą wygląda szkoła… 

Klasa 2c wraz z wychowawczynią Weroniką Jankowiak oraz panią Natalią Gołek mogła przekonać się o tym na własnej skórze podczas wyjątkowej nocowanki w szkole!

Wieczór był pełen emocji i świetnej zabawy. Uczniowie brali udział w zabawach ruchowych i integracyjnych, a ogromnych wrażeń dostarczyła gra terenowa w zamkniętej i pustej szkole. Nie zabrakło także uwielbianej przez wszystkich zabawy w chowanego z latarkami!  Po pełnym ekscytacji wieczorze przyszedł czas na pyszną pizzę, wieczorne czynności higieniczne, granie w gry planszowe, karciane, tworzenie kart wspomnień oraz wspólny seans filmowy. 

To była noc pełna śmiechu, radości i niezapomnianych chwil. Myślę, że od teraz szkoła będzie kojarzyć się naszym uczniom jeszcze przyjemniej, a to wydarzenie na długo pozostanie w ich pamięci. 

Podobne wpisy