Dzień Dziecka w grupie Biedronki – Plener malarski 

Przedszkolaki z grupy Biedronki obchodziły Dzień Dziecka w wyjątkowo radosny i twórczy sposób. Tego dnia dzieci uczestniczyły w plenerze malarskim, podczas którego mogły rozwijać swoją wyobraźnię, kreatywność oraz zdolności artystyczne.

Piękna pogoda i wspólna zabawa sprawiły, że wszystkim dopisywały doskonałe humory. Dzieci z wielkim zaangażowaniem tworzyły kolorowe prace, czerpiąc wiele radości z malowania na świeżym powietrzu.

Był to dzień pełen uśmiechu, dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Podobne wpisy