Dzień Dziecka w grupie Biedronki – Plener malarski
Przedszkolaki z grupy Biedronki obchodziły Dzień Dziecka w wyjątkowo radosny i twórczy sposób. Tego dnia dzieci uczestniczyły w plenerze malarskim, podczas którego mogły rozwijać swoją wyobraźnię, kreatywność oraz zdolności artystyczne.
Piękna pogoda i wspólna zabawa sprawiły, że wszystkim dopisywały doskonałe humory. Dzieci z wielkim zaangażowaniem tworzyły kolorowe prace, czerpiąc wiele radości z malowania na świeżym powietrzu.
Był to dzień pełen uśmiechu, dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.