Wycieczka na łąkę – Żabki
Wycieczka na łąkę – Żabki
Grupa Żabki wybrała się na wycieczkę na łąkę, aby poznawać przyrodę w jej naturalnym środowisku. Podczas spaceru dzieci obserwowały zwierzęta oraz zbierały rośliny do zielnika. Zwracały uwagę na ich wygląd, kolor oraz zapach. Po powrocie do przedszkola grupa kontynuowała zajęcia badawcze obserwując pod mikroskopem zebrane okazy.