Wizyta w straży pożarnej
W dniach 4 i 5 maja nasze przedszkolaki wybrały się na wyjątkową wycieczkę do straży pożarnej w Kargowej. Dzieci miały okazję z bliska obejrzeć wozy strażackie oraz poznać ich wyposażenie. Z ogromnym zainteresowaniem słuchały opowieści o codziennych obowiązkach strażaków i chętnie zadawały pytania. Najwięcej radości sprawiło im przymierzanie strażackich ubrań i kasków, dzięki czemu mogły poczuć się jak prawdziwi strażacy. To wyjątkowe spotkanie na długo pozostanie w ich pamięci.
Serdecznie dziękujemy strażakom z OSP KSRG Kargowa za ciepłe przyjęcie, poświęcony czas oraz niezapomniane wrażenia, które na długo pozostaną w pamięci naszych przedszkolaków!