Występy świąteczne – Żabki

16 grudnia w grupie Żabki odbyły się występy bożonarodzeniowe dla rodziców. Dzieci zaprezentowały wiersze, kolędy oraz układy taneczne , wprowadzając zgromadzonych w świąteczny nastrój.

Podobne wpisy

  • Kodeks przedszkolaka

    W pierwszym tygodniu roku szkolnego grupa Żabki zapoznała się z ważną umową, jaką jest kodeks przedszkolaka. Na podstawie obrazków, dzieci poznały właściwy sposób zachowania się w różnych sytuacjach w przedszkolu. Wszyscy zobowiązali się przestrzegać ustalonych reguł przez umieszczenie na tablicy z zasadami, wyciętego i podpisanego imieniem szablonu swojej dłoni.

  • Zbiórka „Puszka dla głodnego brzuszka”

    W naszym przedszkolu zorganizowano zbiórkę pod hasłem „Puszka dla głodnego brzuszka”. Dzięki dużemu zaangażowaniu rodziców naszych przedszkolaków oraz pracowników placówki udało się zebrać dary dla potrzebujących zwierząt – za co serdecznie dziękujemy. Każda przekazana puszka oraz inne dary dla psów stanowią ogromne wsparcie dla potrzebujących zwierząt. Dziękujemy za okazane serce, wrażliwość i gotowość niesienia pomocy….

  • Jasełka w grupie „Zajączki”

    W grupie „Zajączki” odbyło się bożonarodzeniowe spotkanie z udziałem rodziców, podczas którego dzieci zaprezentowały wzruszające przedstawienie jasełkowe. Nie zabrakło kolęd, pastorałek oraz pięknych, świątecznych strojów. Całość wprowadziła wszystkich w wyjątkowy, świąteczny nastrój.Spotkanie tradycyjnie zakończyło się składaniem serdecznych życzeń bożonarodzeniowych.

  • Powitanie Wiosny 

    W naszej placówce radośnie powitaliśmy nadejście wiosny we wszystkich grupach przedszkolnych. Tego dnia dzieci wzięły udział w barwnym, kolorowym korowodzie. Uśmiechnięte i pełne energii przedszkolaki śpiewały wiosenne piosenki, grały na instrumentach oraz robiły dużo hałasu, aby pożegnać zimę i przywołać wiosnę. Kolorowe stroje, własnoręcznie wykonane ozdoby oraz wiosenne symbole sprawiły, że atmosfera była wyjątkowo radosna…

  • Odwiedziny w sklepie zoologicznym

    Grupa „Słoneczka” i „Zajączki” odwiedziły sklep zoologiczny „Rybka ” w Kargowej, gdzie dzieci z zainteresowaniem oglądały kolorowe rybki, małe gryzonie i inne zwierzątka. Wycieczka była bardzo ciekawa i sprawiła wszystkim wiele radości, a przedszkolaki dowiedziały się, jak należy opiekować się zwierzętami. Dziękujemy Panu Mariuszowi za możliwość odwiedzin.

  • Zajączek wielkanocny

    W naszej placówce pojawił się wyjątkowy gość – wielkanocny zajączek wraz ze swoim pomocnikiem – kurczaczkiem. Nasze przedszkolaki z radością powitały niespodziewanych gości, którzy wprowadzili wszystkich w świąteczny nastrój. Zajączek i kurczaczek rozdawali drobne upominki, sprawiając dzieciom ogromną radość. Było to bardzo miłe i pełne uśmiechów spotkanie, które na długo pozostanie w pamięci dzieci.