Berlin po raz kolejny zdobyty!

Nasza szkolna ekipa znów odwiedziła stolicę Niemiec. Tym razem wyruszyliśmy do niezwykle fascynującego Muzeum Techniki, gdzie można było dotknąć historii i zobaczyć, jak działa świat. Jak co roku, nie mogło zabraknąć magicznego klimatu berlińskiego jarmarku świątecznego, pełnego świateł, zapachów i zimowych przysmaków. Uczniowie z powodzeniem ćwiczyli język niemiecki w realnych sytuacjach komunikacyjnych.

To był dzień pełen wrażeń, dobrej energii i wspólnych chwil. Czekamy już na kolejną wyprawę!

Podobne wpisy